JSEM ERIKA


Jsem autorkou projektů "Vděčnost světem vládne" a "Žij své poslání".

Ráda pomáhám lidem zaměřit v životě pozornost na to, co jim dělá radost a od maličkostí je posunout k velkým cílům, které chtějí v životě zrealizovat.

Zastávám heslo, "Nic není nemožné." Vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si zmanifestovat to, co v životě chceme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce. Každý z nás si zaslouží proměnit svou jedinečnost ve svůj splněný životní sen.

"Baví mě motivovat lidi, aby následovali svůj sen a zorganizovat, aby se stal jejich skutečností."

Jako žena mám ráda změny, protože změna je život. Jako partnerka a maminka miluji svého partnera i své děti. Jako kamarádka nedám dopustit na své kamarády, protože stojí vždy při mně.

Odjakživa mě bavilo poznávat. Nejen svět, ale i sama sebe. A díky mé lásce k cestování se mi podařilo obojí. A co mě inspirovalo k tomu, co dělám dnes? Objevila jsem cestu, po které jsem následovala sama sebe, svou vnitřní ženskou tvořivou sílu. Sílu, která je ukryta v každém z vás. 

PROJEKTY

Rozhodla jsem se motivovat co nejvíce lidí u nás v České republice k tomu, aby zaměřili svou pozornost na to co mají a ne na to, co nemají nebo mít zrovna nemohou. A to právě formou psaní deníku vděčnosti. 

Deník vděčnosti na 111 dní je skvělý pomocník při každodenní vědomé cestě ke šťastnému životu.

Pomáhám ženám objevit jejich poslání, aby ho proměnily ve svůj životní úspěch. Máte v hlavě nápad na podnikání, ale neumíte ho uchopit? Společně najdeme cestu, jak z něj udělat byznys, který Vás bude živit.