Radostný retreat v Maroku: dopřej si čas jen pro sebe

14.01.2023

Po vánočním shonu, po klidném období zimy a jako přípravu na jarní probuzení jsem pro vás nachystala překvapení.

Zaleťme si společně do Maroka.

Necítíte ve svém životě lehkost a radost a hledáte inspiraci a motivaci?

Chcete se otevřít novým možnostem, ale nemáte na to dostatek energie?

Toužíte podpořit svou sebehodnotu, sebelásku, sebepéči a získat tak svůj plný potenciál a životní sílu? Chcete si začít život užívat a nejen přežívat?

Dopřejte si radostný retreat v Maroku. Čeká nás kombinace jednoduchých relaxačních technik, kterými se v každodenním životě můžete dobíjet, stabilizovat a naučit se radovat z maličkostí.
MINDFULLNESS program bude naplněn praktikováním vděčnosti s pomocí deníku vděčnosti, který každá z vás dostane jako dárek, dále souborem dechových cvičení, krátkých meditací, vizualizací, tance, ecstatic dance, zpřítomňovacích cvičení, koučovacích technik, práce se záměrem a hlavně hromadné sdílení.

Vytvoříme společně krásný bezpečný prostor. Naučíme se jak se dávat na první místo, pečovat o sebe a přijímat se takové jaké jsme. Naladíme se na naši ženskou energii a užijeme si tolik zasloužený odpočinek, který každá z nás velmi potřebuje proto, aby mohla v běžném životě bezproblémově fungovat a zachovat si radost a nadhled. Dny budou tématicky zaměřené, každý den na jiné téma: dotkneme se témat jako je sebedůvěra, sebehodnota, láska, hojnost, lehkost, radost, jednota, svoboda, vděčnost.

Více o retreatu

Kdy: 26. března - 4. dubna 2023

Kde: Maroko (Marakéš, Agadir)

Program: celým programem vás budu provázet přímo ja - Erika. A během těchto 10 dní mám v plánu znovu nastartovat vaši sebedůvěru, motivaci k životu, a zároveň vás nechat vydechnout a naučit skutečně relaxovat. Zkrátka podpořit vaši lásku k životu i sobě samým.
Ubytování: 1. část pobytu - kouzelný domácí hotel TIGMI NOMADE u Marakéše, 2. část pobytu - Ecoresort Paradis Plage v Agadiru, u moře
Cesta: letadlem z Prahy

Další výhody: kromě nádherně strávených 10 dní v Maroku, ode mě každý získá, jako dárek, i Můj deník vděčnosti a 1 hodinu individuálního coachingu.

Pokud vás má nabídka zaujala a máte chuť zúčastnit se, neváhejte a rezervujte si své místo zde.

Více o Maroku

Země plná barev, země plná smlouvání, země plná kontrastů, země plná krás. A dost možná i země, kde se pro vás mnohé změní. To je Maroko. Pokud vás tato krajina - na nejzazším severozápadě Afriky - už delší dobu láká a přemýšlíte o ní, jako o svém dalším cestovatelském cíli, tak tu pro vás mám návrh.

Poznáte Marockou říši smyslů, vůní, vonných esencí a aromat z celého světa.

Více o Erice

Jsem life coach, business mentorka a marketing manažerka. Mojí největší vášní je objevovat dary klientů, odemykat jejich potenciál a motivovat je k tomu, aby žili své sny v podnikání i dalších oblastech. Ráda pomáhám lidem zaměřit v životě pozornost na to, co jim dělá radost a posouvat je k velkým cílům.

"Odjakživa mě bavilo poznávat. Nejen svět, ale i sama sebe. A díky mé lásce k cestování se mi podařilo obojí. A co mě inspirovalo k tomu, co dělám dnes? Objevila jsem cestu, po které jsem následovala sama sebe, svou vnitřní ženskou tvořivou sílu. Sílu, která je ukryta v každém z vás." - Erika Bach